MediaCat

Palavraya yer yok

Weber’den tüketiciyi yanılgılardan yapay zekâ yardımıyla koruyan kampanya.

Izgara ve barbekü ürünlerini tüketiciyle buluşturan Weber, kategoriyi paylaştığı kimi markalar gibi tüketiciyi gerçekdışı vaatlerle yanıltmadığını yapay zekâ destekli kampanyasıyla gösteriyor.

Ürünlerin işlevsellik, verimlilik ve garanti gibi özelliklerinin vurgulandığı VMLY&R COMMERCE Kolombiya imzalı kampanyanın ilanları üç meşhur dolandırıcıyı; futbol oynamadan 20 yıl boyunca onlarca kulübe imza atan Brezilyalı futbolcu Carlos Kaiser, kadınları dolandıran Simon Leviev ve uçamayan pilot Frank Taylor’ı ağırlıyor. Dolandırıcılığı ispatlanmış isimlerin gülen yüzlerine yer verilen ilanlarla marka, diğerleri gibi üfürük satmadığını vurguluyor.

VMLY&R COMMERCE Kolombiya Kreatif Direktörü Edwin Pineda, “Bu, sadece içgörü ve hikâye arayışından değil, aynı zamanda yapay zekayla yapılan keşifler nedeniyle de olması gerektiği gibi eğlenceli bir yaratıcı süreciydi. Ekibimize Weber’in iletişim unsurlarına kusursuz yanıt veren ilginç bir sonuç verdi” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.