MediaCat

Ascential Contagious’ı satın aldı

LIONS ve WARC’un çatı şirketi Ascential, yaratıcı içgörü şirketi Contagious’ı bünyesine kattı.

Ascential Contagious'ı satın aldı

Uzman bilgi, analiz, etkinlik ve e-ticaret optimizasyon şirketi Ascential, çok formatlı bir yaratıcı içgörü şirketi olan Contagious Communications’ı satın aldığını duyurdu.

Ascential’ın LIONS ve WARC gibi mevcut markaları arasına katılan son şirket olan Contagious, satınalmanın ardından icra kurulu başkanı Karl Marsden ve kurucu ortak & baş marka sorumlusu Paul Kemp-Robertson tarafından yönetilmeye devam edecek.

Kemp-Robertson, satınalmayı şu sözlerle değerlendirdi: “Ascential’a katılmaktan ve sektörümüzde LIONS ve WARC gibi köklü ve saygın markalarla ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. Yaratıcı zekâ ve inovasyona odaklanmamız Ascential’a yeni bir boyut katacak ve müşterilerimizin pazarlamada daha etkili ve rekabetçi duruma gelmelerine yardımcı olma becerimizi güçlendirecek.”

LIONS, WARC ve Contagious birlikte pazar lideri etkinlikler, sınıfının en iyisi abonelik ürünleri ve birinci sınıf danışmanlık hizmetleri sunarak pazarlamacıların ve ajans ortaklarının etki yaratan yaratıcı stratejileri ve geleceğe yön verecek yenilikleri anlamalarına yardımcı olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.