Özlenen Kara Para Aşk Twitter’ın en çok konuşulan programı oldu

Dizi, Çarşamba gününü açık farkla birinci kapadı.

22.05.2014 - 17:46 | MediaCat

Özlenen Kara Para Aşk Twitter'ın en çok konuşulan programı oldu

Ulusal yas nedeniyle yayınına bir hafta ara veren Kara Para Aşk, sosyal TV izleyicileri ile tekrar buluştuğu Çarşamba gününü açık ara farkla birinci sırada kapattı. İzleyiciler Ömer ve Metin sahnelerine bayıldıklarını paylaşırken ikiliyi ‘geleceğin bacanakları’ ilan ettiler. Engin Akyürek’in oyunculuğuna bir kere daha hayran kalan sosyal TV izleyicisi “O nasıl bir konuşalım demektir Ömer… Tonlama, vurgu süper yine döktürmüş” yorumlarıyla oyuncuya destek verdi. İzleyiciler gece boyunca #enginakyürek, #tubabüyüküstün, #karsiliksizask ve #karaparaaskoezledik etiketlerini parmaklarından düşürmedi.

Muhteşem Yüzyıl Çarşamba gününün en çok konuşulan üçüncü programı oldu

Survivor, hafta ortasına kayan yayınından sonra da konuşulmaya devam etti. Ada konseyinin rüzgârları ve adada kalan yarışmacılar ile ilgili yorumların yapıldığı Çarşamba gününde bir kısım sosyal TV izleyicisinden de “Survivor’ın izlenme oranı Soma’yı konuşan tüm kanalların toplamının iki katıysa bu ülkeye bir kez daha yazıklar olsun” şeklinde eleştiriler geldi. Duygu Çetinkaya’nın tekrardan Survivor’a katılacağı ile ilgili haber de sosyal TV izleyicisini epey meşgul etti. Sona yaklaşan Muhteşem Yüzyıl dün akşamki bölümüyle yayın gününü üçüncü sırada bitirdi. “Bir yanda Bayezid, bir yanda Selim…” diyerek paylaşımlarına başlayan izleyiciler “Hep bu Ebu Suud gaza getirmiş zaten Kanuni’yi…” gibi yorumlarla geceye devam etti. Halit Ergenç‘in oyunculuğu da büyük övgü aldı.

İrfan Değirmenciİrfan Değirmenci ile Günaydın, Çarşamba sabahki yayını ile dördüncü sıradaki yerini aldı. Soma ile ilgili haberleri aktarmaya devam eden Değirmenci’ye “Hem Mehmet Ayvalıtaş’ı hem de Hasan Ferit Gediği haber yapan gerçekleri söyleyen sizler ne büyük yüreğiniz var” diyerek destek çıktı.

Medcezir, yeni fragman ve set fotoğrafları heyecanı yaşayan izleyicilerinin parkalarında yayın gününe yaklaşırken günü beşincilikle kapattı.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Özlenen Kara Para Aşk Twitter'ın en çok konuşulan programı oldu

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 21 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.