Özelleştirme İdaresi konkur açtı

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı reklam, tanıtım ve halkla ilişkiler faaliyetlerini yönetecek ajansı belirlemek için kapsamlı bir konkur süreci başlattı.

05.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı reklam, tanıtım ve halkla ilişkiler faaliyetlerini yönetecek ajansı belirlemek için kapsamlı bir konkur süreci başlattı. Kurumdan yapılan açıklamada aşağıdaki ayrıntılar bulunuyor:

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (İdare) bu ilan ile İdarenin her türlü ilan, reklam ve tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi, halkla ilişkiler, panel, seminer, toplantı gibi her türlü organizasyon ve halka arz çalışmalarında İdareye yardımcı olmak üzere danışman görevlendirilmesine yönelik reklam ajanslarını ön yeterlik başvurusunda bulunmaya davet etmektedir.

Ön yeterlik için son başvuru günü ve saati : 18 Ekim 2011 Salı günü saat 15:00dir.

Ön yeterlik değerlendirmesi için istenen belgeler ile mali kapasite ve teknik yeterlik kriterlerine ilişkin ayrıntılar ön yeterlik şartnamesinde belirtilmiştir. Ön yeterlik şartnamesi İdarenin www.oib.gov.tr adresli internet sitesinde veya aşağıda belirtilen adresinde görülebilir.

İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ön yeterlik şartnamesi almaları zorunludur. İstekliler ön yeterlik şartnamesi bedeli olan 250.- (ikiyüzelli) TL ‘yi bankaya yatırdıklarını gösteren dekont ile birlikte elden veya alınan dekontu talep yazısı ile birlikte İdareye göndermek suretiyle posta ile temin edebilirler. Bu durumda posta/kargo ücreti istekli tarafından karşılanacaktır. Postadaki gecikmelerden İdare sorumlu tutulamaz.

İhale, ön yeterlik değerlendirmesi sonucu kısa listeye giren firmalara İdarece davet mektubu gönderilmesini müteakip alınacak olan tekliflerin teknik ve mali puanlarının ağırlıklandırılması suretiyle “4046 Sayılı Kanun Kapsamında Danışmanlık Hizmetleri İhalelerinde Uygulanacak Esas ve Usullere İlişkin Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilecektir. İhale ceza ve yasaklanma hükümleri hariç 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi değildir. Bu ilan herhangi bir taahhüt içermemekte olup, İdare ön yeterliliği veya ihaleyi yapıp yapmamakta, gerektiğinde teklif verme süresini uzatmakta serbesttir.

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı

Adres:

Danışmanlık Hizmetleri Dairesi Başkanlığı
Ziya Gökalp Cad. No:80 (Kat:7, Oda No:710)
Kurtuluş Çankaya 06600 ANKARA

İletişim

Telefon ve Faks Numarası : 312 435 07 68 – 312 435 36 23
Elektronik Posta Adresleri : agtekin@oib.gov.tr; fceylan@oib.gov.tr

Banka Hesap No:
T.Vakıflar Bankası Merkez Şubesi nezdindeki
TR 22 0001 5001 5800 7287 5506 67 nolu Özelleştirme Fonu Hesabı
veya
T.C. Ziraat Bankası Merkez Şubesi nezdindeki
TR 86 0001 0000 0138 7756 6150 04 nolu Özelleştirme Fonu Hesabı
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.