Outliers kitabının yazarı Türkiye’ye geliyor

Ünlü Amerikalı yazar Malcolm Gladwell, Turkcell Akademi Pazarlama Gelişim Programı kapsamında düzenlenen...

24.08.2009 - 12:46 | MediaCat

Kitapları en çok satanlar arasında yer alan dünyaca ünlü Amerikalı yazar Malcolm Gladwell, Turkcell Akademi Pazarlama Gelişim Programı kapsamında düzenlenen “Pazarlama Konferansları”nın konuğu olarak Türkiye’ye geliyor.

2005 yılında Time Dergisi tarafından “Dünya’nın En Etkili 100 İnsanı”ndan biri seçilen ve kitapları en çok satan yazarlar arasında bulunan pop sosyolog Malcolm Gladwell, 11 Eylül 2009 Cuma günü Conrad Otel’de Turkcell çalışanları ve iş dünyasından katılımcılarla biraraya gelecek. Gladwell, “İnovasyonu Yeniden Keşfetmek” başlıklı konuşması ile dinleyicilere farklı bakış açıları sunacak.

Malcolm Gladwell; “Outliers”, “Blink” ve “The Tipping Point” adlı kitaplarıyla en çok okunan yazarlar arasına girdi. Son kitabı Outliers’da başarının sadece kişisel özellikler, kararlılık ve yetenekle ilgili olmadığı konusuna değinen Gladwell, tüm dünyada takip edilen yazıları ve etkili konuşmalarıyla karmaşık akademik açıklamaları, anlaşılır hale getirerek iş dünyasına değer katması ile tanınıyor.

Turkcell Akademi, Malcolm Gladwell’i Turkcell ve Turkcell Grup ekosistemi ve iş dünyasına değer katmak amacıyla Türkiye’ye davet etti. Turkcell’in “İnsana Yatırım” ilkesi doğrultusunda bir bilgi yönetimi ve gelişim merkezi olan Turkcell Akademi, Pazarlama Gelişim Programı kapsamında iş dünyasına değer katan liderleri ileride de konuk etmeyi sürdürecek.

Outliers kitabı hakkında

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.