MediaCat

Outdoortv’nin yeni interaktif ajansı belli oldu

identityistnbl, Ströer Group şirketlerinin en yenisi olan Outdoortv’nin interaktif ajansı oldu. Dijital açıkhava reklamcılığı alanında hizmet vermeye başlayan…

Outdoortv’nin yeni interaktif ajansı belli oldu

identityistnbl, Ströer Group şirketlerinin en yenisi olan Outdoortv’nin interaktif ajansı oldu. Dijital açıkhava reklamcılığı alanında hizmet vermeye başlayan Outdoortv, web sitesinin hazırlanması ve interaktif projelerinin yönetimi için identityistnbl’u seçti.

Konu ile ilgili olarak identityistnbl Proje Direktörü Özden Akyıldız, “Türkiye’nin en önde gelen outdoor reklam pazarlama şirketlerinden Ströer’in yeni girişimi Outdoortv’nin yürüttüğü ‘Dijital Açıkhava Reklamcılığı Hareketi’nde yaratıcı ekibimizle birlikte yer almaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Türkiye’nin ilk “kurumsal dijital açıkhava girişimi”
Ströer Kentvizyon’un dijital açıkhava teknolojisindeki deneyimiyle, Türkiye’de Ocak 2009’da yayına başlayan Outdoortv, açıkhava reklamcılığına getirdiği benzersiz olanaklarla kısa zamanda yepyeni, dikkat çekici bir medya haline gelmeyi başardı. Güçlü network altyapısı ve özel içerik ekibiyle, Türkiye’de bu alanda ilk kurumsal girişim oldu.

Reklamverenler tüketicilere Outdoortv ile ulaşıyor
Devasa ölçüleriyle seyir halindeki hedef kitlenin ilgisini üzerine çeken “Outdoortv Mass” ekranları, LED teknolojisinin en yeni ürünleri. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelere yerleştirilen bu ekranlar, parlak ve canlı renkleriyle, gece-gündüz hareketli hedef kitleyi başarıyla yakalıyorlar.

Outdoortv’nin bir diğer ürünü olan “Outdoortv Metro” ekranlarına yansıtılan yayınlar ise, zengin içerik ve HD projeksiyon yayın kalitesiyle olağanüstü ilgi çekiyor. Reklamverene maksimum farkındalık sağlarken yolcular için de metroda beklemeyi keyifli hale dönüştürüyor.
Ströer Group bünyesinde Avrupa için örnek gösterilen Outdoortv, Türkiye’de öncülük ettiği dijital açıkhava reklamcılığını hareketli, yepyeni bir geleceğe taşımaya ve markalara değer katmaya devam edecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.