Orijinal fikir listesi

Michael Newman yılın son köşesini okuyucularına ayırdı. Okuyucularına “Aynada kendi gözlerinin içine çekinmeden bakabilmen için kaç tane fikir yazabilirsin?” diye soran Newman bu yıl aklınıza gelen ‘özgün’ fikirleri MediaCat sayfasına yazmaya davet etti… Yıl neredeyse sona eriyor; artık, dürüst olma zamanı. Şimdi eline bir kalem al ve 2012’de aklına gelen gerçek anlamda tüm orijinal fikirleri […]
04.12.2012 - 15:12

Michael Newman yılın son köşesini okuyucularına ayırdı. Okuyucularına “Aynada kendi gözlerinin içine çekinmeden bakabilmen için kaç tane fikir yazabilirsin?” diye soran Newman bu yıl aklınıza gelen ‘özgün’ fikirleri MediaCat sayfasına yazmaya davet etti…

Yıl neredeyse sona eriyor; artık, dürüst olma zamanı. Şimdi eline bir kalem al ve 2012’de aklına gelen gerçek anlamda tüm orijinal fikirleri kağıda dök. Hemen yap. Medyadaki işin ne olursa olsun, sonuçta fikirlerle çalışıyorsun: Orijinal fikirler. Gerçek anlamda yaratıcı atılımlarını listelemek için tüm sayfayı kullan. Gerekiyorsa, büyük yazıyla yaz. Aynada kendi gözlerinin içine çekinmeden bakabilmen için kaç tane fikir yazabilirsin?

 ——————————————————————————————————–

———————————————————————————————————

———————————————————————————————————

———————————————————————————————————

———————————————————————————————————

———————————————————————————————————

Kaç tane yazabildin?

Bir…? Bravo, iyi iş çıkarmışsın. İki…? Harika, müthiş bir yıl geçirmişsin. Üç…? Vay canına, gerçekten mi? Dört..? Seni yalancı. (Gelecek yıl daha iyi bir sonuç elde edebilmen için sana bir tavsiye: eğer bildiğin yol işe yaramıyorsa, ezberi boz.)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.