Oreo’larınız güvende olsun

Oreo'dan sakladıkları bisküvileri yerinde bulamayan ebeveynlerin sorununu çözen proje.

16.07.2021 - 11:47 | Simge Şenses

Oreo'larınız güvende olsun

Keyifli bir ana eşlik etmesi için sakladığınız Oreo’larınızın çocuklarınız tarafından çoktan mideye indirilmiş olduğunu görmek keyfinizi kaçırabilir. Marka, yeni projesiyle bu dertten mustarip tüketicilerinin sorununu kökten çözmeyi ve Oreo keyiflerini güvence altına almayı hedefliyor.

Çocukluğunda en az bir kez buzluktaki dondurma kutusunu açıp, içinde saklanan sebze yemeğiyle karşılaşmanın hayal kırıklığını tatmayan azdır. Oreo, bu yöntemi tersine çeviriyor ve Oreo Thins ambalajlarını, üzerlerine başka markaların logolarını yerleştirerek kamufle ediyor. Ford, Green Giant, Hanes ve Better Homes & Gardens ile işbirliği yapan marka, ebeveynlerin keyfini çıkarmayı bekledikleri bisküvileri çocuklarından uzak tutmalarını sağlıyor.

Marka, Oreo Thins Koruma Projesi’nin duyurusunu Kevin ve Danielle Jonas çiftinin projeyi uygulamalı olarak anlattıkları bir videoyla yapıyor.

Oreo, #THINSProtectionProgram etiketini kullanarak Instagram veya Twitter’da Oreo Thins saklama noktalarını paylaşan ebeveynlere toplamda 3 bin paket Oreo Thins dağıtacak. Katılımcılar ayrıca 25 bin dolarlık para ödülü için de birbirleriyle yarışıyor olacak. İşte ilham verebilecek birkaç fikir:

Oreo'larınız güvende olsunOreo'larınız güvende olsunOreo'larınız güvende olsunOreo'larınız güvende olsun

Kaynak: AdAge, Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.