MediaCat

Oreo’dan Batcave’e giriş bileti

Oreo yeni reklam kampanyasıyla The Batman evreninin kapılarını aralıyor.

Oreo’dan Batcave’e giriş bileti

Pandemi sebebiyle vizyon tarihi defalarca ertelenen yeni The Batman filmi, şüphesiz 2022’nin en merakla beklenenlerinden biri. Oreo da yeni kampanyasında tam olarak bu bekleyişin üzerine gidiyor.

Filmin antagonisti The Riddler’ın imza silahlarından bilmecelere odaklanan kampanya, Saatchi & Saatchi Düsseldorf imzası taşıyor. Oreo, sunduğu bilmeceleri çözenlere Batman evrenine içeriden bir bakış atma fırsatı sunuyor. Bu amaçla sürükleyici bir dijital deneyim inşa eden marka, kullanıcıların Batcave’i sanal olarak keşfetmelerine ve daha önce yalnızca Batman ve uşağı Alfred’in erişebildiği sırları öğrenmelerine olanak tanıyor.

Oreo, Batman’in kabartmalı silüetine yer veren sınırlı üretim bisküvilerini de Avrupa pazarında piyasaya sundu. Bu, markanın Avrupalı tüketicileriyle buluşturduğu ilk özel karakter baskılı ürün serisi oldu. Kampanyanın tanıtım filmi de tamamen bu özel Oreo’larla oluşturuldu.

Mondeléz daha önce The Batman’in yapımcısı Warner Bros. ile serideki diğer filmlerle ilgili aktivasyonlar özelinde de işbirliği yapmıştı. 2016’da Batman vs. Superman için özel bir Cadbury Dairy Milk bar serisi çıkaran marka, 2008’de The Dark Knight vizyona girdiğinde Cadbury’nin bitter çikolatası Bournville için bir kampanya yürütmüştü.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.