OPET’ten “Ultramarket” hamlesi

OPET, istasyonlarındaki marketleri Ultramarket'e dönüştürüyor.

08.01.2019 - 15:23 | Sultan Öncü Arslanoğlu

OPET'ten "Ultramarket" hamlesi

Akaryakıt dağıtım sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet veren OPET, istasyonlarındaki marketi perakende zinciri Ultramarket’e dönüştürüyor.

Dönüşümün detayları OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, Divan Grubu CEO’su Richard Appelhaum ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu’nun yanı sıra proje kapsamında birlikte çalışılan diğer markaların temsilcilerinin katılımlarıyla bugün düzenlenen toplantıda paylaşıldı. Buna göre akaryakıt istasyonlarını günün her saatinde her türlü ihtiyacın karşılanabileceği yaşam alanları haline getirecek dönüşüm kapsamında OPET; in bakery by Divan, Koçtaş, Starbucks on the go, Dardanel Mister No, Lipton, Rossmann, Automix ve TTec gibi markalarla işbirliği yapacak.

OPET'ten "Ultramarket" hamlesi

Gıdadan kişisel bakıma, teknolojiden oyuncağa, ev gereçlerinden oto aksesuarına kadar olmak üzere 10 kategoride binden fazla ürünün yer aldığı yeni konsept Ultramarket dönüşümü kapsamında gerçekleştirilen bir diğer yenilik de OPET tuvaletlerine, çocuk ve aile tuvaletlerinin eklenmesi oldu.

Bununla birlikte ilk etapta İstanbul, Ankara, İzmir ve Balıkesir’de bulunan 20 istasyon Ultramarket’e dönüştürüldü. Yıl sonuna kadar ise 100 istasyonun Ultramarket’e dönüştürülmesi hedefleniyor. Antalya, Bursa, Manisa, Yalova, Adana, Mersin, Konya, Kayseri, Eskişehir, Kütahya ve İzmit ise 2019 yılı hedeflerindeki iller arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.