Onur Air’ın deprem karmaşası

Onur Air yanlış anlaşılınca depremzedeler yararına düzenlediği kampanyayı sonlandırdı.

25.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Onur Air yanlış anlaşılınca depremzedeler yararına düzenlediği kampanyayı sonlandırdı.

Onur Air Van depreminin ardından sosyal medya üzerinden bir yardım kampanyası için kolları sıvadı. Firma resmi Facebook sayfasını "beğenen" her kullanıcı adına depremzedelere 0.5 lira bağışta bulunacağını açıkladı. Kullanıcılardan gelen eleştiriler üzerine kampanyayı sonlandıran Onur Air, depremzedeler yararına yaptığı 55 bin liralık bağışın makbuzunu Facebook sayfasında yayınladı. Onur Air Twitter’dan ve Facebook’tan şu açıklamayı yaptı:

"Amacı şehitlerimizin ailelerine ve Van depremzedelerine yapılacak yardımlara sosyal medyada dikkat çekmek olan kampanyamız bunu anlayamayan bazı takipçilerimiz nedeniyle sona erdirilmiştir. Sizler adına gerçekleştirdiğimiz 110.000 TL’lik yardım makbuzlarımız ektedir.

Sağduyu sahibi takipçilerimize iletmek isteriz ki sosyal medya dışında ayrıca nakdi bağış yapılması, bölgeye ücretsiz uçak tahsis edilmesi ve çalışanlarımızın toplu yardımları gibi diğer katkılarımız sürmektedir ve sürmeye devam edecektir.

Yanlış anlaşılmalar için özür dileriz."

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.