Ontex’te üst düzey atama

Şirketin MEAA pazarlama direktörlüğünü üstlenen belli oldu.

22.02.2019 - 11:38 | MediaCat

Ontex'te üst düzey atama

Canbebe, Helen Harper ve Canped markalarıyla hijyenik ürünler pazarında faaliyet gösteren Ontex’in MEAA (Ortadoğu, Afrika ve Asya) pazarlama direktörlüğüne Murat Elgün atandı.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezuniyetini takiben kariyerine Procter & Gamble’da pazarlama bölümünde başlayan Elgün, Danone Baby Food’un Türkiye ve Amsterdam ofislerinde bölgesel ve global pazarlarda farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra pazarlama koordinatörlüğü görevinde bulundu. Kariyeri süresince Sütaş’ta pazarlama müdürlüğü, Pınar Gıda’da pazarlama direktörlüğü ve Zyman Core Strategy Group’ta danışmanlık görevlerini üstlenen Murat Elgün 2012 yılında Türkiye ve Ortadoğu pazarlama direktörü unvanıyla Ontex Ailesi’ne katıldı.

Ontex‘teki sorumluluk alanına 2014 itibarıyla Kuzey Afrika’yı da ekleyen Elgün, Ocak 2019 itibarıyla MEAA bölgesinin pazarlama direktörlüğünü üstlendi. Murat Elgün, Nisan 2019 itibarıyla Ontex Türkiye ofisinde ekibiyle beraber çalışmaya başlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.