9. MIXX Awards Türkiye Ödülleri sahiplerini buldu

Büyük Ödül'ün sahibi Grundig için hazırlanan Ruhun Doysun oldu.

22.02.2019 - 10:54 | MediaCat

9. MIXX Awards Türkiye Ödülleri sahiplerini buldu

IAB Türkiye tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen MIXX Awards Türkiye Ödülleri, dün gece Four Seasons Bosphorus Otel’de Jülide Ateş’in sunuculuğunu üstlendiği törenle sahiplerini buldu.

“Dijitallendiniz” temasıyla gerçekleştirilen ve 28 kategoride 623’ü geçerli olmak üzere toplamda 648 başvurunun yapıldığı organizasyonda 27 kategoride 210 ödül verildi. Büyük Ödül, Grundig için hazırlanan Ruhun Doysun oldu. Çalışma ayrıca Marka Farkındalığı ve Konumlandırma, Markalı İçerik, Sosyal Pazarlama-WOMM kategorilerinde de ödüle layık görüldü. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü ise Türk Ekonomi Bankası için hazırlanan #ElAlemNeDer kampanyasına verildi.

IAB Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Olcay, dokuz yıldır düzenlenen MIXX Awards ve endüstrinin geldiği noktadan duyduğu gururu vurguladığı konuşmasında, “2010’da 100 başvuru hedefiyle yola çıkan MIXX Awards Türkiye Ödülleri bugün 600’ün üzerinde başvuru üreten ve dolaysız marka devriminin konuşulduğu bir endüstrinin yarışmasına dönüştü. 00 yıldan uzun bir süredir kapital yoğun tedarik zincirleriyle işleyen, yüksek bariyerlerle korunan geleneksel tüketici ekonomisi; alçak giriş bariyeri, esnek kapitali, kiralanabilir tedarik zincirleri, tüketicisiyle dolaysız iletişim kurma becerisiyle yüksek katma değer üreten dolaysız markaların dünyasına evriliyor. Tüm markaların sürdürülebilir büyüme için kendini yeni gerçekliğe hazırlaması gerekiyor.” dedi.

Bu yıl MIXX Awards Türkiye’ye başvuran tüm projeler MIXX Awards Europe’a 15 Mart’a kadar başvuru yapabilecek.

9. MIXX Awards Türkiye’nin tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.