MediaCat

Online moda alışveriş dünyasında dev buluşma

Online moda alışveriş dünyasında dev buluşma: markafoni Grubu, Doğuş Yayın Grubu ile enmoda.com üzerinde ortak oldu.

Online moda alışveriş dünyasında dev buluşma

Türkiye’nin lider e-ticaret gruplarından markafoni, Türkiye’nin en saygın ve büyük medya gruplarından Doğuş Yayın Grubu’na ait olan enmoda.com adlı özel alışveriş sitesi ile ortaklık kurdu. Doğuş Yayın Grubu ile yapılan ortaklıkta işin yönetimi, konusunda uzman olan ve hisselerin coğunluğuna sahip olan markafoni’ye bırakıldı.

markafoni’nin Doğuş Yayın Grubu’na ait enmoda.com’un hisselerinin yüzde 75’ini satın almasıyla online moda alışveriş dünyası, önemli bir ortaklığa sahne oldu.

Konuyla ilgili olarak markafoni Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra şunları söyledi: “enmoda.com’a yaptığımız yatırımı sadece markafoni Grubu açısından değil, online moda alışveriş dünyası için de son derece heyecan verici buluyorum. Kararımızda enmoda.com’un kısa sürede sergilediği başarının yanı sıra, tüm dünyada modaya yön veren Vogue ve GQ dergilerini Türkiye’ye getiren, saygın ve seçkin Doğuş Yayın Grubu’yla ortak olacak olmamız da etkili oldu. Doğuş Yayın Grubu ile birlikte Türk online moda alışveriş dünyasına yapılmış en büyük yatırımı yaparak enmoda.com’u Türkiye’nin moda merkezi haline getireceğiz.”

Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın da şunları ifade etti: “enmoda’nın markafoni ortaklığı ile daha da büyüyeceğine, kendi kulvarında lider marka olacağına inanıyorum.”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.