ON İletişim’e yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

09.07.2020 - 12:13 | MediaCat

yeni müşteri

Doğaya tutkuyla bağlı kişilere giyecek, ekipman ve aksesuar sunmak amacıyla faaliyetlerini 1989 yılından bu yana sürdüren ve aralarında Quiksilver, Billabong, Salomon, Merrell, Jack Wolfskin’in de bulunduğu 10’u aşkın global markanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Olgar Grup iletişim faaliyetlerini ON İletişim ile yürütme kararı aldı.

Salomon, Merrell, Jack Wolfskin, Quiksilver, Roxy, Burton, Billabong, Babolat, Phenix, Rossignol, Bogner Fire & Ice gibi 65’ten fazla markayı, SPX’in Türkiye ile Gürcistan’ın 11 farklı şehrinde yer alan ve online satış ortamıyla birlikte toplam 47 mağazasında bir araya getiren Olgar Grup, yeni dönemde ON İletişim’den pazarlama iletişimi, ürün iletişimi, sponsorluk iletişimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi yönetimi, proje yönetimi konularında hizmet alacak.

Son olarak Olgar Grup’la el sıkışan ON İletişim’in portföyünde Anadolu Efes Spor Kulübü, Boyner Büyük Mağazacılık, Eker Süt Ürünleri, Salomon Türkiye, Suunto Türkiye, Yandex Türkiye, Argeus Travel & Events, Salomon Cappadocia Ultra Trail, VeloTürk Gran Fondo Çeşme, Tour of Antalya powered by AKRA, AKRA Gran Fondo Antalya ve SWEATers gibi markalar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.