OMO’dan minik kalpler için destek çağrısı

OMO ve İçerde dizisi, MİKA-DER'e destek olmak için anlamlı bir işbirliğine imza atıyor.

08.05.2017 - 15:36 | MediaCat

OMO, Minik Kalplerle El Ele Derneği’nin (MİKA-DER) Tekirdağ’da kuracağı Minik Kalpler İçerde Spor ve Rehabilitasyon Merkezi’ne destek amacı ile Show TV’nin sevilen dizisi İçerde ile anlamlı bir işbirliğine imza atıyor.

Projenin bilinirliğinin artırılması amacıyla İçerde dizisinin bu akşam (8 Mayıs 2017) yayınlanacak bölümünde senaryoda da yer alarak ortak bir çalışma gerçekleştiren OMO, 23 Nisan tarihinden 14 Mayıs Anneler Günü akşamına kadar #anıbiriktir etiketi ile yapılan tüm fotoğraf paylaşımlarını sosyal sorumluluk projesine ilave bağışa dönüştürüyor.

23 Nisan tarihinden bu yana İçerde dizisi oyuncularından Aras Bulut İynemli’nin dizide canlandırdığı Mert karakteri aracılığı ile 5145’e SMS gönderimi yolu ile bağış çağrısında bulunan OMO, dizinin bu akşam yayınlanacak bölümü süresince sosyal medyada #anıbiriktir etiketiyle fotoğraf paylaşımı yapmaya davet ediyor.

Destek bekleyen binlerce çocuğu yarınlara hazırlayabilmek adına 14 Mayıs’a kadar devam edecek kampanya kapsamında, çocukların seslerinin daha geniş kitlelere duyurulması hedeflendiği gibi, Instagram ve Twitter’da #anıbiriktir etiketi ile yapılan fotoğraf paylaşımları da bağışa dönüştürülecek.

10 yılı aşkın süredir “Kirlenmek Güzeldir” felsefesi ile hareket ederek çocuk gelişimi alanında ebeveynlere ilham kaynağı olmayı hedefleyen OMO, çocukların fiziksel, sosyal ve zihinsel gelişiminde özgürce hareket etmenin, keşfetmenin ve deneyimlemenin büyük rol oynadığına inanıyor. Uzmanlarla işbirliği ve araştırmalar gerçekleştirerek, sağlıklı ve özgüvenli bireyler yetiştirmeleri konusunda ailelere destek olmayı amaçlayan OMO, #anıbiriktir kampanyası ile su gibi akıp giden zamandan geriye anıların kaldığını vurguluyor ve aileleri çocuklarıyla daha fazla anı biriktirmeye davet ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.