MediaCat

Oksijen Ar-Ge, GSMA’da kutlama yaptı

Vodafone Türkiye’nin teknoloji ve inovasyon merkezi Oksijen Ar-Ge, Vodafone’un tüm operasyonları içinde “Küresel İnovasyon Merkezi” seçilmesinin birinci yıldönümünü, global mobil iletişim endüstrisinin kalbinin attığı GSMA Dünya Mobil Kongresi 2012’de kutladı.

Oksijen Ar-Ge, GSMA’da kutlama yaptı

Vodafone Türkiye’nin teknoloji ve inovasyon merkezi Oksijen Ar-Ge, Vodafone’un tüm operasyonları içinde "Küresel İnovasyon Merkezi" seçilmesinin birinci yıldönümünü, global mobil iletişim endüstrisinin kalbinin attığı GSMA Dünya Mobil Kongresi 2012’de kutladı.

Bugüne kadar Türkiye’de ve dünyada, birçok yenilikçi çözümü hayata geçiren Oksijen Ar-Ge, bunların birçoğunu Vodafone Grubu’na da ihraç etti. Vodafone Grubu’nun 30 ülkedeki 398 milyon abonesi için teknoloji üreten Oksijen Ar-Ge, Vodafone Türkiye’nin yurtdışına açılan penceresi olarak Türkiye mobil iletişim sektörünün ufkunu genişletirken; uluslararası inovasyon standartlarının belirlenmesine de katkıda bulunuyor.

Çalışma tecrübelerinin toplamı, 786 yılı Oksijen’de geçirilen 2 bin 587 yıla tekabül eden Oksijen Ar-Ge mühendisleri, Vodafone’un faaliyet gösterdiği tüm operasyonlar için inovatif teknoloji ve çözümler geliştirmek yolunda 1 yılda 405 bin saatlik Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştirdi.  Oksijen Ar-Ge, sadece Nisan – Aralık 2011 tarihleri arasında 272 proje tamamladı. 1 yıl boyunca tamamlanan proje sayısı ise 360’a ulaştı. Oksijen Ar-Ge mühendisleri yılda 4 milyon satır kod yazarken, niceliksel olarak bu rakam 200 sayfalık 500 cilt kitap içeriğine denk geliyor.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.