MediaCat

Ogilvy PR İstanbul’a yeni genel müdür

Genel müdür koltuğunu Emine Çubukçu’dan devralan isim belli oldu.

Ogilvy PR İstanbul’a yeni genel müdür

Ağustos 2017’de, Ogilvy PR İstanbul Genel Müdürü olarak geçirdiği sekiz yılın ardından, Ogilvy & Mather (O&M) Türkiye Ülke Başkanı olarak atanan Emine Çubukçu’dan bayrağı devralan isim Ayşegül Ögelman oldu.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Çift Anadal Programı mezuniyetinin ardından kariyerine yaklaşık 25 yıl önce Moran – Ogilvy & Mather’da başlayan ve 2010 yılında Ogilvy & Mather Stratejik Bölüm Başkanı olarak görev alan Ayşegül Ögelman meslek hayatı boyunca farklı ajanslarda çeşitli sektörlerden yerel ve küresel markalara danışmanlık hizmeti verdi. Ogilvy PR İstanbul Genel Müdürü olmadan önce Türk Telekom Grup Marka ve Reklam Yönetimi Direktörü olarak görev alan Ögelman öncesinde ise beş yıl boyunca Akbank’ın pazarlama iletişimi müdürlüğünü yürüttü.

Ayşegül Ögelman’ın Ogilvy & Mather’daki yeni görevini “yuvaya dönüş” olarak niteleyen Ogilvy & Mather Türkiye Ülke Başkanı Emine Çubukçu atamayla ilgili şu yorumda bulundu: “İletişim sektöründe disiplinlerarası sınırların belirsizleştiği günümüzde Ayşegül Ögelman’ın, zengin deneyimi ve birikimi sayesinde iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini aşan çalışmalar gerçekleştireceğine inanıyorum.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.