MediaCat

Perrier ve Ogilvy Paris’ten bir küçük nostalji

Ogilvy Paris, Perrier için 1991’de yayınladığı reklam filmini yeni versiyonuyla bugüne taşıyor.

Perrier ve Ogilvy Paris’ten bir küçük nostalji

Ogilvy Paris, 1991 yılında yönetmen Jean-Paul Goode ile çektiği reklam filmi Perrier Le Lion ile Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nde Film kategorisinde Grand Prix’nin sahibi olmuş; reklam filmi yıllar içinde ikonikleşerek, reklamcılık tarihinin akıllara kazınan kampanyanları arasında yer edinmeyi başarmıştı.

Perrier’yi 1993-2007 yıllarında Publicis’e kaptırmış olmasına rağmen bugün hâlâ markayı portföyünde tutan ajans, küçük bir değişimle reklam kampanyasını 2018’de tekrar izleyicilerle buluşturdu.

Ormandaki tek Perrier‘yi almak için bir aslana kafa tutan genç bir kadının zaferini anlatan reklam filminin yeni versiyonunda genç kadın ve aslanın yerinde onların daha küçük versiyonları yer alıyor. Küçük bir kız çocuğu ve yavru bir aslan Perrier için mücadele veriyor bu defa. Reklam sırasında çalan “I Put a Spell on You” parçasınıysa bu kez daha genç bir ses seslendiriyor.

Markanın daha küçük kabarcıklı yeni ürünü Perrier Fine Bulles’un tanıtımı için imza atılan reklam filmi, bir yandan yeni ürünü tüketicilere tanıtırken diğer yandan Perrier’nin köklü geçmişine vurgu yapıp ikonik reklamın gücünü hatırlatıyor.

Hatırlamak isteyenler için, reklam filminin 1991 yılındaki orijinal versiyonu aşağıda.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.