Ofis ortamını özleyenlere

WeWork'ten İngiltere'deki çalışanları ofislere dönmeye davet eden kampanya.

29.06.2021 - 11:09 | Simge Şenses

Ofis ortamını özleyenlere

Girişimciler ve şirketler için ortak çalışma alanları tasarlayan WeWork, yeni kampanyasıyla Londralıları ofislere dönmeye teşvik etme gayretinde. Firmanın Birleşik Krallık’taki “We’re Here” sloganlı ilk açıkhava kampanyası, WeWork’ün başkentteki 45 lokasyonunun çalışanlara sağladığı kolaylığın altını çiziyor.

Online toplantılarda sıkça karşılaşılan teknik aksaklıklar üzerinden çalışanları sağlıklı bir iletişim ortamı için yeniden ofislere davet eden kampanya, şehir genelinde JCDecaux’un 289 billboard alanının yanı sıra Facebook, LinkedIn gibi sosyal medya platformlarında da yayınlanacak.

WeWork Uluslararası Pazarlama Başkanı Amanda Zafiris kampanyanın amacını şu sözlerle özetliyor: “Yaklaşımları ne olursa olsun şirketler, işbirliği, inovasyon ve mentorluk için uygun, erişilebilir alanların yanı sıra çalışanlara seçenek sunmanın önemini kabul ediyor. Kampanyamız, evden çalıştığımız süre boyunca yaşadığımız hayal kırıklıkları üzerinden WeWork’ün sunduğu esnekliği ve rahatlığı vurguluyor.”

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.