NY Festivali’ne başvuru süresi uzatıldı

Gunn Report'un ünlü kurucusu Donald Gunn, 2011 New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri Jürisinde moderatör olmayı kabul etti ve New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri için başvuru süresi uzatıldı.

27.01.2011 - 00:00 | MediaCat

New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri için başvuru süresi 10 gün uzatıldı. Başvuru için son gün 7 Şubat. Ödül töreni ise 6 Mayıs 2011’de New York’ta yapılacak.

Festival ile ilgili önemli gelişmelerden biri de Gunn Report’un ünlü kurucusu Donald Gunn’ın , 2011 New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri Jürisinde moderatör olmayı kabul etmesi.

New York Festivali CEO’su Jim Smyth "Donald prensiplerine bağlı olmasıyla ve eşitliğe önem vermesiyle jüri moderatörlüğü için mükemmel bir insan. Onun jüri moderatörü olmasından gurur duyuyoruz" dedi.

New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri, dünyanın dört bir tarafından, 70’ten fazla ülkeden başvuru alıyor. Bu yıl yarışmaya ‘Pazarlama Etkililiği’, ‘Halkla İlişkiler/Marka İletişimi’ ve ‘Kamu Hizmetleri Duyuruları’ olmak üzere üç yeni kategori eklendi. Böylece toplam kategori sayısı 15’e çıkmış oldu. Yarışma Televizyon/Sinema, Basın, Açıkhava, Dijital & İnteraktif ve Radyo da dahil olmak üzere tüm mecralarda en yaratıcı reklam çalışmalarını ödüllendirmeyi amaçlıyor. Yarışmayla ilgili daha detaylı bilgiyi http://www.newyorkfestivals.com/ adresinden edinebilirsiniz.

Türkiye temsilcisi: MediaCat

MediaCat ve Digital Age, dünyanın en büyük pazarlama iletişimi etkinliklerinden biri olan New York Reklam Festivali’nin düzenleyicisi olan International Awards Group (IAG) ile kapsamlı bir işbirliği anlaşması imzaladı. Bu anlaşmayla MediaCat, bundan sonra IAG’nin Türkiye temsilciliğini üstlendi.

IAG, bu yıl 54.’sü düzenlenecek olan New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri’nin yanısıra üç pazarlama iletişimi yarışması daha düzenliyor. Bunlar reklam ve pazarlamada etkililiği ödüllendirmeye yönelik AME Awards, finansal hizmetlere yönelik iletişim çalışmalarını ödüllendiren Midas Awards ve sağlık iletişimi çalışmalarını ödüllendiren The Global Awards. Yapılan anlaşma çerçevesinde MediaCat ve Digital Age tüm bu yarışmaların Türkiye temsilciliğini yürütecek.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.