Patronlar okulu açıldı

İş dünyasının patronlarını alanında uzman ve akademisyenlerle bir araya getiren interaktif eğitim ve bilgi platformu Patronlar Okulu “Dünya siyasetinin türkiye ekonomisine etkileri” başlıklı buluşma ile başladı.8 Şubat'da,Doğan Cüceloğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek olan buluşmanın konusu “İş yerinde biz olmak”.

28.01.2011 - 00:00 | MediaCat

İş dünyasının “Patronları”nı alanında uzman ve akademisyenlerle bir araya getiren ve patronlara geleceği yönetmeleri için fikir alışverişinde bulunma fırsatı yaratan interaktif eğitim ve bilgi platformu Patronlar Okulu “Dünya Siyasetinin Türkiye Ekonomisine Etkileri” başlıklı buluşma ile başladı.  8 Şubat Salı günü, Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek  olan bir sonraki buluşmanın konusu “İş Yerinde Biz Olmak”.

İş dünyasının liderlerine yönelik eğitim ve bilgi platformu Patronlar Okulu, buluşmalarının ilkini Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Gökçe’nin katılımıyla “Dünya Siyasetinin Türkiye Ekonomisine Etkileri” başlıklı oturum ile dün Çırağan Palace Kempinski’de düzenlendi. Liderler, yatırım kararlarına ve şirket stratejilerine yön vermeden önce dünya siyaseti ve ekonomisinin Türkiye’ye etkileri konusunda uzman görüşleri aldı ve fikir alışverişinde bulundu. İlk buluşmaya Alican Ağaoğlu, Kobider Başkanı Nurettin Genç, Kale Grup Alp Gürün, Aktif Grup Halim Özdemir, Sys Danışmanlık Beşir Özmen gibi iş dünyasının önemli isimleri yer aldı.

Patronlar Okulu projesi danışmanlarından Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Gökçe, “ Patronlar Okulu projesi ile Türkiye’de büyük bir açığı kapatıyoruz. Yeni fikirlerin, küresel ölçekte iş imkanlarının iş dünyasının önde gelen isimleriyle bir arada üretileceği bu eğitim platformunun, iş dünyasında yeni bir sinerji üreteceğini düşünüyorum” dedi.

Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan “Türkiye’nin giderek önem kazanan stratejik konumu, yeni girişimcileri olduğu kadar, iş dünyasında hali hazırda söz sahibi olan isimlerin de yeni stratejiler geliştirmesini kaçınılmaz kılıyor. Bu eğitimlerin, yeni stratejilerin geliştirilmesi noktasında önemli rol oynayacağı şüphesiz” dedi.

Sektörün duayen isimleri yönetiminde gerçekleşecek buluşmada Türkiye ve Dünya ekonomisinin bugünü ve yarınına dair tespitler masaya yatırılıp ortak akılla çözüm önerileri üretilmeye devam edecek. Buluşmalara katılmak isteyenler, Patronlar Okulu’nun İnternet sitesi www.patronlarokulu.com üzerinden kayıt yaptırabilecek.

Şahıs şirketlerinden sermaye şirketlerine kadar; küçük, orta veya büyük ölçekli tüm şirket sahiplerinin katılabilecekleri Patronlar Okulu, her hafta farklı konu başlıkları çevresinde Türkiye’nin patronlarını bir araya getirmeye devam edecek. 8 Şubat Salı günü Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek ikinci buluşmanın konusu “İş Yerinde Biz Olmak”.

Prof. Dr. Deniz Gökçe ve Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu’nun danışmanlığında, Ağaoğlu Grubu’nun katkılarıyla Piar Danışmalık’ın kurucusu Sibel Kaya tarafından hayata geçirilen Patronlar Okulu, Türkiye’nin patronlarının geçmiş tecrübelerini paylaşabilecekleri, fikir alışverişinde bulunarak gelecek kararlarını şekillendirebilecekleri interaktif bir eğitim ve bilgi platformu olarak çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.