MediaCat

Noel’in kurtarıcısı Getir

Getir, İngiltere’ye açılmasının ardından ilk kış tatili temalı reklam serisini yayınladı.

Noel’in kurtarıcısı Getir

Yılbaşı veya Noel vesilesiyle vereceğiniz davet için yemek hazırlarken ufak aksiliklerin yaşanması kaçınılmaz. Bu hikâyeyle yola çıkan Getir, İngiltere’deki ilk kış tatili sezonu reklamlarını “Getir Saves Christmas” (Getir Noel’i Kurtarıyor) başlığı altında yayınlamaya başladı.

Noel dönemi için hazırlanan iki reklam filmi de klasik yeni yıl şarkılarından biriyle başlıyor. Hediyeler, Noel ağacı, ışıl ışıl süsler ve mis kokulu aile sofrasının huzuru her yeri kaplarken, küle dönmüş bir tatlı ve yarısı yenmiş çikolata kutusunun amansız hayal kırıklığı, odanın bütün büyüsünü bir anda söndürüyor. Bu aksiliklere çare olan Getir ise siparişlerle birlikte kısa süre içinde kapıda belirerek Noel’i kurtarıyor.

Getir Birleşik Krallık Pazarlama Direktörü Nicholas Casby’nin sözleriyle, “Mutfakta ne ters giderse gitsin ya da hangi temel şeyleri unutmuş olursanız olun, müşterilerimizin hatırlamaya değer bir Noel geçirmelerini sağlamak için bu sezon her gün açığız” mesajını veren reklam serisi, İngiltere pazarında nispeten yeni olan markanın Noel sezonunun sebep olduğu telaşa bir çözüm olarak ortaya çıkmasını ve böylece pazardaki payını artırmasını amaçlıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.