MediaCat

Ogilvy PR’a yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

Ogilvy PR’a yeni müşteri

Ogilvy PR, kripto varlık platformu Rain Türkiye’nin yeni iletişim ajansı oldu. Ajans yeni dönemde Rain Türkiye’ye lider iletişimi, itibar yönetimi, içerik üretimi, medya ilişkileri, gündem yönetimi ve kriz iletişimi alanlarında hizmet verecek.

İşbirliğiyle ilgili konuşan Ogilvy PR Genel Müdürü Gül Altan açıklamasında, “Yenilikçi firmalarla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Rain Türkiye gibi sektöründe öncü bir markanın yeni iş ortağı olarak, birlikte imza atacağımız başarılı işlerin heyecanını şimdiden yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Rain Türkiye Genel Müdürü Mehmet Çamır ise, “Türkiye’de kripto varlıklarla ilgili farkındalığın artırılması ve güvenilir platformumuzun kitlelerle buluşturulması yolculuğumuzda sektörde öncü olan Ogilvy PR ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

2017 yılında kurulan ve 50’yi aşkın ülkede faaliyet gösteren kripto varlık platformu Rain, Türkiye ofisini Temmuz 2020’de açtı. Türkiye’de herkesin yeni nesil finansal hizmetlerden yararlanabilmesini amaçlayan Rain’in yatırımcıları arasında Coinbase ve MEVP gibi şirketler bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.