NN ve Haluk Levent doğa için devrede

NN Hayat ve Emeklilik tarafından ve Haluk Levent'in katkılarıyla gerçekleştirilen Doğaya Mektup projesi doğa için yazılan bir şarkıyla devam ediyor.

08.06.2020 - 16:41 | MediaCat

NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik tarafından hayata geçirilen ve sanatçı Haluk Levent’in katkılarıyla sürdürülen Doğaya Mektup projesi, sosyal medyada gördüğü ilginin ardından, bir şarkıyla devam ediyor.

Gençler başta olmak üzere herkesten doğa için “Çünkü Başka Sen Yok” temalı birer mektup bir yazıp paylaşmalarının istendiği projenin devamında, Haluk Levent, yapılan paylaşımları bir araya getirerek bir şarkı yazdı.

İki dakikalık şarkıyı sosyal medya hesaplarından “Hep birlikte doğaya şarkımızı söylemenin zamanı” diyerek paylaşan Haluk Levent şarkı hakkında şu açıklamada bulundu:

“Hep birlikte yazdık biz bu şarkıyı. Doğaya sözlerle ‘hayat’ verdik. Bu şarkı daha büyük bir farkındalığın ilk adımı olsun, kulaklarımızda küpe olsun. Artık doğaya zarar verme lüksümüzün olmadığını biliyoruz. Özlemimiz dindi, dinecek. Artık onu korumaya baş koyuyoruz. Bu şarkımız hepinize ilham olsun. Milyonlarca insanın sesi olsun.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.