NMR, Bileşim Medya’yı resmen satın aldı

Nielsen Media Research International (NMR), Bileşim Medya'yı satın aldığını

05.02.2007 - 10:41 | MediaCat

Nielsen Media Research International (NMR), Bileşim Medya’yı satın aldığını resmen duyurdu. Bileşim Medya’nın adı bundan sonra, Bileşim International olacak.

Bileşim Medya, Türkiye’deki televizyon, radyo, basın, açıkhava ve sinema mecralarında reklam harcama ölçümleri ile ilgili olarak tüm sektörlerde 20 yıldır faaliyet gösteriyor.

Nielsen Media Research International’ın CEO ‘su Robert McCann, yıllık 2,25 Milyar Amerikan Doları’nın üzerinde reklam harcaması ile ile Batı Avrupa, Asya Pasifik ile Amerika Birleşik Devletlerin’de bulunan büyüme oranlarının üzerindeki Türkiye’de, Bileşim Medya’nın satın alınmasının global portföy açısından son derece önemli olduğunu vurgulayarak, bu satın alma ile uluslararası müşterilere hizmet verme olanaklarının güçlendiğini belirtti.

Şu anki başkanı İsmail Hayri Cem tarafından yönetilmeye devam edecek olan Bileşim Medya, Türkiye’deki faaliyetlerine mevcut organizasyon yapısını koruyacak. Türkiye’deki görevlerine ek olarak Avrupa Yönetim Kurulu’nun bir üyesi olarak da hizmet verecek olan İsmail Hayri Cem, Bileşim Medya’yı dünya ölçeğinde büyük bir organizasyona katmaktan ve Nielsen’in global müşterilerine büyümekte olan Türkiye pazarındaki kusursuz bilgilerle hizmet sunmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.