MediaCat

Nike diyor ki: Kobe’ye güven

Nike Basketball’ın “Kobe’ye Güven” kampanyası görücüye çıktı.

Nike diyor ki: Kobe’ye güven

Bu dünyada bazı şeyler kesindir. Güneş her gün doğacak, yağmur her zaman yağacak ve Kobe Bryant her zaman basketbol sahasına hâkim olacak.

Nike Basketball’ın hazırladığı yeni filmi “Kobe’ye Güven”in temelinde bu fikir yatıyor. Film, ligde 17 yıl mücadele ettikten sonra Bryant’ın sahaya hâkim olma motivasyonu ve kendini sürekli geliştirme çabasının dünyanın doğal akışının bir parçası olduğu mesajını vermeyi amaçlıyor.

Bryant’ın antrenmanlarda nasıl çalıştığını, maç öncesi yediği enerji yiyeceklerini ve bugüne kadar üretilen en hafif ve en yüksek performanslı ayakkabısı KOBE 8 SYSTEM’i çeşitli fotoğraf karelerinde görüyoruz.

Nike Basketball, filmin hazırlanmasında Oregon, Portland merkezli Wieden + Kennedy ile çalıştı. Ödüllü kurgucu Angus Wall filmin hem yönetmenliği hem de kurgusunu üstlendi. Wall, daha önce de Nike Basketball’ın yayınladığı “Kutlama” ve “Kara Mamba” filmlerinin kurgusunu hazırlamıştı.

Film, dünyada ilk defa Nike Basketball ve Kobe Bryant’ın Facebook sayfalarında, ayrıca, Twitter’da @NikeBasketball ile @KobeBryant adreslerinde gösterildi.

Nike Basketball | Kobe Bryant: #COUNTONKOBE

[youtube]http://youtu.be/shx0iu-TC6w[/youtube]

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.