Nielsen, internette kampanya takibini başlattı

Nielsen, Televizyon, Basın, Radyo, Outdoor ve Sinema mecralarında sunduğu hizmetlerin yanında...

12.01.2009 - 11:39 | MediaCat

Nielsen, Televizyon, Basın, Radyo, Outdoor ve Sinema mecralarında sunduğu hizmetlerin yanında Internet Kampanya İzleme sistemi “Ad-Relevance” ile birlikte Türkiye’de bir ilke daha imza attı.

Nielsen Online tarafından geliştirilen Ad-Relevance sistemi Dünya üzerinde 16 farklı pazarda Internet Kampanya Takibi amaçlı kullanılmakta ve toplam 5.000 site bu sistem dahilinde takip edilmekte. Türkiye’de Nielsen Online tarafından Eylül ayında başlatılan servis sayesinde, 223 site içerisinde çıkan tüm kampanyaların takibi gerçekleştirilmeye başlandı.

Nielsen Online tarafından gerçekleştirilen Crawler Teknolojisi ile birlikte Gif, Html, Dhtml, Flash, Java, JavaScript, Banner ve Mega Banner gibi tüm formatlar takip edilebilmekte ve firma,site,sektör gibi kırılımlar eşliğinde kampanyalar raporlanabilmektedir.

Kullanıcılara daha fazla katma değer sağlayabilmek adına, Nielsen Online, belirlenen sektör içerisinde çıkan yeni kampanyaları, yeni reklamverenleri veya belirli bir site içerisinde başlayan yeni kampanyaları e-mail ile duyurmaya yarayan E-Mail Alert sistemini de Ad-Relevance servisi ile birlikte sunmaya başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.