Network pazarlamada yeni oyuncu

adinteractive ile DNA Grup Digital Network’ün iş ortaklığı sonucunda doğan adsmrt, dijital network pazarlama ajansı olarak çalışmalarına başladı...

14.04.2010 - 00:00 | MediaCat

adinteractive ile DNA Grup Digital Network’ün iş ortaklığı sonucunda doğan adsmrt, dijital network pazarlama ajansı olarak çalışmalarına başladı. adsmrt, adinteractive’in 13 yıllık bilgi birikimi ile reklamverene parasının boşa gitmeyeceği garantisini verirken, portallara ödemelerini zamanında alma imkânı sunuyor. Yeni oluşum iş ve hedef odaklı network yapısı sayesinde hem markaların, hem de yayıncı sitelerin gereksinimlerini, “şeffaf iş süreci” ilkesi ile maksimum düzeyde karşılamayı hedefliyor. adsmrt, network pazarlamanın ötesinde ihtiyaçlara uygun dijital medya planlama, medya satın alma, adwords yönetimi, akıllı iletişim çözümleri gibi hizmetler sunuyor. Pazarlama ve planlama çalışmalarına ağırlık vererek alışılmışın dışında, yaratıcı, firma beklentilerini karşılayan banner’lar tasarlıyor. Dijital network pazarlama dünyasının kurallarını yeniden yazan adsmrt, reklamveren ile siteler arasında şeffaf iş süreçleri yaratıyor, sektördeki sorunları giderecek çözümleri, alanındaki en tecrübeli isimlerle sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.