Coca Cola 150 kişiyi işten çıkarıyor

Coca Cola Avrupa pazarı için bazı revizyonlara gidiyor. Avrupa pazarı operasyonlarında bazı revizelere gidecek firmanın, yapılacak değişiklikler neticesinde...

14.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Coca Cola Avrupa pazarı için bazı revizyonlara gidiyor. Avrupa pazarı operasyonlarında bazı revizelere gidecek firmanın, yapılacak değişiklikler neticesinde 150 kişinin işine son vereceği kaydediliyor.

Alkolsüz içecek pazarının önde gelen firması konu ile ilgili değerlendirmelere başlandığını ve Coca Cola Avrupa pazarında yer alan 38 ülkenin bu durumdan etkileneceği kaydediliyor.

Brandrepublic’te yer alan habere göre; Coca Cola Avrupa CEO’su Dominique Reiniche yaptığı açıklamada, duyurmak durumunda oldukları değişikliklerin yaptığımız işi kolaylaştırmak ve pazarda daha hızlı olmak adına verim almak için yapıldığını kaydetti. Ve bunun Avrupa pazarında ki aktivitelerini daha hızlı artırmasına yarayacağını kaydetti ve işten çıkarmalarla ilgili daha fazla bir açıklama yapmadı.

Bu arada beklenen en önemli değişikliklerden biri de, Coco Cola’nın Avrupa pazarı için merkez olarak Londra’yı seçmesi olacak.

Coca Cola İngiltere’de pek çok ajans ile birlikte çalışıyor. Pek çok önemli ürünü için reklam ajansı Mother ile çalışan Cola Cola, Capsi-Sun’ın reklam işlerini VCCP ile yürütüyor. Medya planlama ve satınalma işlerine ise Vizeum bakıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.