JustMarketing 14-17 Nisan tarihlerinde ODTÜ’de

ODTÜ İşletme Topluluğu, pazarlama ve reklam dünyasının profesyonel isimlerini üniversite öğrencileriyle buluşturuyor

14.04.2010 - 00:00 | MediaCat

ODTÜ İşletme Topluluğu, pazarlama ve reklam dünyasının profesyonel isimlerini üniversite öğrencileriyle buluşturuyor. Uniaktivite’nin düzenlemiş olduğu “En Aktif Kulüp” yarışmasının “İş ve Kariyer” kategorisi birincisi ODTÜ İşletme Topluluğu, bu yıl beşincisini düzenlediği JustMarketing adlı aktivitesini HSBC Campus  ana sponsorluğunda 14-17 Nisan tarihlerinde gerçekleştiriyor.

Tüm üniversitelerden öğrencilerin katılımına açık olan aktivite, iki kısımdan oluşuyor: Öğrencilerin takımlar halinde bir pazarlama kampanyası üzerinde yarışarak kendilerini sınama şansı elde edecekleri JustMarketing//Challenge ve pazarlama ile reklam dünyasının önde gelen isimlerini öğrencilerle buluşturan JustMarketing//Congress. Bu yıl, JustMarketing//10 katılımcıları ve yarışmacılarını eğitimler, vaka çalışmaları, yarışma, reklam sergisi ve sosyal programdan oluşan dolu dolu geçecek bir program bekliyor.  Öğrencinin dilinden anlayan ve hayatını kolaylaştıran bankacılık paketi HSBC Campus ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan aktivitenin, Congress kısmına bu yıl Betül Khan (Millward Brown Türkiye Genel Müdürü), İlker Kaytancı (Philip Morris Pazarlama Direktörü), Cavidan Özdemir (Vodafone İK Uzmanlık Merkezi Kıdemli Müdürü), Serhat Gürcü (Youth Republic Ajans Başkanı) gibi başarılı isimler katılırken, aktivite HSBC Bank, T-Box, Efes Pilsen gibi firmaların vaka çalışmaları ile de renklenecek.

JustMarketing//Challenge bölümünde, aktivitenin son günü olan 17 Nisan’da ana sponsor HSBC Bank’ın vereceği briefe göre yarışacak olan takımlar, pazarlama ve reklam dünyasından profesyonel isimlerden oluşan jüriye projelerini sunacaklar. Dereceye giren ilk üç takımın HSBC Campus tarafından hediye edilen birbirinden güzel ödüller kazanacağı JustMarketing//10 gün sonunda ödül töreni ile son bulacaktır. Her sene olduğu gibi bu yıl da JustMarketing//10, öğrencilere hem kendilerini geliştirebilecekleri hem de bol bol eğlenecekleri dopdolu dört gün vaat ediyor.

JustMarketing//10 ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için www.just-marketing.org web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.