Nestlé Türkiye İçecekler Grubu’nda atama

Nestlé Türkiye İçecekler Grubu Genel Müdürü olarak Ağustos 2010 itibariyle yeni görevine başlayan Derya Köken Gedikli...

13.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Nestlé Türkiye İçecekler Grubu Genel Müdürü olarak Ağustos 2010 itibariyle yeni görevine başlayan Derya Köken Gedikli; Nestlé’deki iş hayatına 1996 yılında Ürün Müdürü olarak başladı. Nestlé Türkiye’de sırasıyla; Ürün Bölge Müdürlüğü, Grup Ürün Müdürlüğü ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerini yürüttü. 2005’te Nestlé S.A. Vevey’de Kahve Stratejik İş Birimi’nde (SBU) Pazarlama Danışmanı olarak görevlendirilen Gedikli; bu görevinde kahve pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi ve grup projelerinin koordinasyonu için Asya Pazarları’na, Rusya dahil Doğu Avrupa’ya ve Orta Doğu’ya odaklandı. 

2008 yılından beri AOA Bölgesi yönetiminde Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Gedikli; bu deneyimi sırasında Japonya, Kore, Okyanusya, İsrail ve Hindistan pazarlarında tüm kategorilere odaklandı. 10 yıllık kahve sektörü deneyimine sahip Gedikli; eş zamanlı olarak Bölge için Sağlıklı Çocuklar (Healthy Kids) ve Helal Projelerini de başarıyla yürüttü.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Gedikli; evli ve iki çocuk annesidir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.