Nestlé Professional Türkiye’ye yeni ülke müdürü

Arzu Alibaz, markanın yeni ülke müdürü oldu.

27.08.2014 - 11:32 | MediaCat

Nestle medya konkurunda

Uzun yıllar Nestlé bünyesinde Türkiye ve yurtdışında farklı pozisyonlarda görev alan Arzu Alibaz, Nestlé Professional Türkiye ülke müdürü olarak atandı.

Arzu Alibaz, Nestlé Professional Türkiye'nin yeni ülke müdürü oldu.2012 yılından bu yana Nestlé’nin ev dışı tüketim alanında faaliyet gösteren uzman iş birimi Nestlé Professional‘ın Ortadoğu genel operasyonlar müdürlüğü görevini yürüten Alibaz, yeni görevine Temmuz 2014’te başladı.

1972 yılında Ankara’da doğan Arzu Alibaz, 1994 tarihinde Çukurova Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Ardından Çukurova Üniversitesi’nde gıda mühendisliği lisansüstü eğitimini tamamladı.

İş hayatına Philip Morris‘te başlayan ve PepsiCo ile devam eden Arzu Alibaz, Nestlé’ye 2001 yılında ulusal gıda ve içecek müdürü olarak katıldı. Alibaz, 2007 yılında gıda ve içecek sistemleri müdürlüğü görevine atandı. 2010’da ise Nestlé’nin ev dışı tüketim alanında faaliyet gösteren uzman iş birimi Nestlé Professional’da Nestlé Professional içecekler grubu müdürlüğü görevine terfi etti. Temmuz 2012’de Ortadoğu genel operasyonlar müdürlüğü görevine getirilen Alibaz, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman’da Nestlé Professional’ı yönetti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.