MediaCat

Nestlé Nespresso Türkiye PR ajansını seçti

Nestlé Nespresso’nun Türkiye’deki yeni kampanya ve projeleriyle ilgili halkla ilişkiler çalışmalarını Strateji Tanıtım yürütecek.

Nestlé Nespresso Türkiye PR ajansını seçti

Premium kapsül kahve ve kahve makinesi sektöründe 50’den fazla ülkede kahveseverlere hizmet veren Nestlé Nespresso, Türkiye’de halkla ilişkiler ajansı olarak Strateji Tanıtım’ı seçti.

Strateji Tanıtım, Ekim ayında başlayan bu yeni süreçte Nestlé Nespresso’nun Türkiye’deki yeni kampanya ve projeleriyle ilgili tüm halkla ilişkiler çalışmalarını yürütecek.

Sektörde 22. yılını kutlayan Strateji Tanıtım, ulusal ve uluslararası firmalara kurumsal iletişimden stratejik danışmanlığa, medya ilişkilerinden pazarlamaya yönelik halkla ilişkilere ve kriz yönetimine kadar tüm sahalarda etkin olarak hizmet veriyor. Strateji Tanıtım, ayrıca 1993 yılından bu yana da dünyanın önde gelen halkla ilişkiler ağı olan Weber Shandwick’in Türkiye temsilciliğini yürütüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.