National Bank of Dubai Londra’da iki Türk

Türkiye pazarına yönelen National Bank of Dubai, Londra Private Ofisine iki saygin bankacı Aydın Alpgüner ve Cem Balcısoy’u atadı.

14.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Türkiye pazarına yönelen National Bank of Dubai, Londra Private Ofisine iki saygin bankacı Aydın Alpgüner ve Cem Balcısoy’u atadı.

Türk bankacıların hedefi Londra üzerinden Türkiye’ye nitelikli bireysel bankacılık hizmetleri sunmak.

National Bank of Dubai, Türkiye’de ‘private banking’ hizmetlerine baslamak amacıyla iki deneyimli bankacı olan Aydın Alpgüner ile Cem Balcısoy’u Londra ofisine atadı. Birleşik Arap Emirlikleri’nin kuruluşundan itibaren, Dubai’nin bugünlere gelmesinde önemli bir payı olan National Bank of Dubai Londra daki Private Ofisi ile yatirimcilarina Londra gayrimenkul piyasasi basta olmak uzere hizmetler sunuyor. National Bank of Dubai’nin Türkiye’ye olan ilgisini uzman bankacıların deneyimi ile pekistirmek ve Turk yatirimcilarina nitelikli ayricaliklar sunmak amacıyla gerçekleştirilen atama portföy yönetimlerine de büyük katkılar sağlayacak.

Aydın Alpgüner ve Cem Balcısoy daha önce üst düzey Türk, Amerikan ve İsviçre bankalarında Türkiye’nin önde gelen yatırımcılarının portföylerini başarıyla yönetmişlerdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.