Nat Geo’dan yeni kanal: People

NGCI ailesine Şubat'ta yeni bir kanal daha katıldı.

07.02.2014 - 15:44 | MediaCat

NGCI ailesine Şubat'ta yeni bir kanal daha katıldı.

Nat Geo People, tüm dünyadan gerçek ve ilham verici insan öykülerini hiçbir kurgu olmadan yenilikçi ve güçlü bir anlatımla sunuyor. Günlük yaşamlarıyla şaşırtan ve yankı uyandıran etkileyici insanların duygusal ve deneyimsel yolculukları Nat Geo People’ın yenilikçi ve güçlü hikaye anlatımlarıyla ekrana gelecek.

Nat Geo People, şu anda yayın yapmakta olan Nat Geo Adventure‘ın yerine geçiyor. Kanal, Türkiye’de Tivibu ve Teledünya üzerinden HD kalitesiyle yayın yapacak. Nat Geo People’da dünyanın her yerinden etkileyici birey ve alt kültürlerin konu edildiği Talihsiz Yolculuklar, Küçüklerin Dünyası, İnanılmaz Hobiler, Rehin Kalanlar, Kimlik Arayışı, Tatlı Hayat, Çok Eşliler gibi programlar yayınlanacak.

National Geographic Channel macera, keşif, dünya olayları ve bilim üzerine yoğunlaşan konuları ile kendini farklılaştırmaya devam ederken Nat Geo People ise insan hikâyelerine ve dünyanın her yerinden kültürlere ev sahipliği yapacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.