Narlife baharın gelişini kutluyor

Narlife sosyal medyada nar kırma etkinliği düzenliyor.

20.03.2014 - 11:10 | MediaCat

Tepe İnşaat’ın Narlife projesi, baharın gelişini astrolog Zeynep Turan ile yapılacak “nar kırma” etkinliğiyle kutlayacak. Şans, sağlık, bereket ve mutluluk getirdiğine inanılan narların kırılacağı etkinlik, 20 Mart günü saat 21:00’de Facebook, Twitter ve İnstagram sosyal ağları üzerinden  #narkırıyorumçünkü  hashtag’i ile  düzenlenecek. Etkinlik boyunca katılımcılar gerçekleşmesini istedikleri 3 dileği de sosyal ağlar üzerinden paylaşacak.

Astrolojinin Yılbaşı günü olarak bilinen ve baharın gelişini de temsil eden 21 Mart’a kadar düzenlenecek etkinlikle ilgili konuşan Zeynep Turan, “Tüm kadınları ve erkekleri, baharı müjdeleyen ve Tepe İnşaat’ın Narlife projesi desteğiyle düzenlenecek etkinliğe davet ediyoruz. Etkinlik boyunca kapı önlerinde kırılacak narlarla, şans ve bereket dolu günler yaşamayı temenni edecek ve hep birlikte gerçekleşmesini arzuladığımız dileklerimizi paylaşacağız.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.