Nar PR’a 4 yeni müşteri

Nar PR bünyesine dört yeni müşteri daha ekledi. 2007 yılından itibaren farklı sektörlerden farklı firmalara hizmet veren Nar PR...

13.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Nar PR bünyesine dört yeni müşteri daha ekledi. 2007 yılından itibaren farklı sektörlerden farklı firmalara hizmet veren Nar PR; 2009’un Aralık ayında; TUI Ödüllü Antalya Delphin Otelleri, elektrikli küçük ev aletleri alanında Türkiye’nin ilklerinden Arnica ve 3.000 Metrekarelik alan üzerine kurulu dünyanın en büyük aydınlatma merkezi Highlight Avize(Voltolina, Arte Di Murano, Antica Murrina, Salvilamp, Swarovski, Panzeri, Novoart, MK Ilumination, Bejorama ve Asfour)’yi ve lezzeti yakında tüm Türkiyeyi saracak By Döner’i bünyesine kattı. 

Nar PR’ın: Garanti Online Fatura, Dr Mattress, Bind Çikolata, Kutupayısı, Sampi, Gönül Kahvesi, Maltız Köfte, The Soap Story, Klar Urtekram, Sui Çukur Köşk Restaurant, Fuel ayakkabı, B-feet şu an çalıştığı diğer markalar arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.