MyClub’tan slogan ve maskot yarışması

MyClub, yeni maskotunu ve kendini en iyi anlatan sloganını bulmak için “İyi Olan Kazansın” isimli bir tasarım yarışması düzenliyor.

29.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Spor ve yaşam merkezi MyClub, kendini en iyi yansıtan maskot ve sloganı yaratmak için markalarla yaratıcıları bir araya getiren WR’Open web sitesi ile birlikte “İyi Olan Kazansın” isimli bir yarışma başlatıyor.

Maskot ve slogan olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenecek olan yarışmaya başvurular www.wropen.com adresinden yapılabiliyor. 14 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında başvuruların yapılabileceği yarışmaya katılacak olan projeleri Türkiye’nin ünlü tasarımcıları, iş adamları, modacıları ve oyuncularından oluşan bir jüri değerlendirecek. Her iki kategoride birinci olan kişiye 1.000 TL ödülün yanı sıra 6 aylık sınırsız MyClub üyeliği hediye edilecek. MyClub’ın yeni maskotunu bulan tasarımcıya ise Ağaoğlu Turizm Grubu yaratıcı tasarım ekibinde staj imkanı sağlanacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.