MediaCat

‘Müzik bu kapağın altında’

Shazam logo alanında Müzik Bu Kapağın Altında ile kullanıcılara müzik keşfetme deneyimi sunuyor.

‘Müzik bu kapağın altında’

Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen popüler müzik uygulamalarından biri olan Shazam, kullanıcıların çalan bir şarkıyı dinleterek şarkı hakkında bilgilere ulaşmalarını sağlayan “Keşfet” sayfasındaki Shazam logo alanını, dünyada ilk kez bir marka işbirliği için kullanıyor.

Shazam logo alanında Müzik Bu Kapağın Altında ile kullanıcılara müzik keşfetme deneyimi sunuyor.Türkiye’de 11 milyon kullanıcısı olan ve günde ortalama 350 bin kez kullanılan Shazam ve Müzik Bu Kapağın Altında’nın işbirliği kapsamında, 1 ay boyunca Shazam’ın müzik keşfetme butonu olan Shazam logosu yerine Müzik Bu Kapağın Altında logosu geliyor.

Shazam EMEA, Latin Amerika, Kanada Pazarlama ve Satış Direktörü Josh Partridge işbirliğine dair yaptığı açıklamada “Dünyanın en çok tercih edilen müzik keşif uygulaması Shazam olarak, Türkiye partnerimiz Genart Medya aracılığıyla Müzik Bu Kapağın Altında ile yenilikçi ve yaratıcı bir işbirliğine imza attık. Bu projeyi Türkiye gibi oldukça önem verdiğimiz bir ülkede ve insanların müzikten aldıkları keyif konusunda bizimle aynı heyecanı taşıyan bir platform ile gerçekleştirmekten de büyük mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Keşif bu kapağın altında…

Neodigital tarafından projelendirilen işbirliği kapsamında, Shazam kullanıcıları bilip anımsayamadıkları ya da duyup merak ettikleri şarkıları keşfederken 1 ay boyunca Müzik Bu Kapağın Altında logosu bu deneyime eşlik edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.