MediaCat

Mutluluğun sigortası

Evcil hayvan sigortası markası ManyPets, insanları mutluluklarını sigortalamaya çağırıyor.

Mutluluğun sigortası

İnsanlara evcil hayvan sahipliğinin faydalarını göstermek isteyen evcil hayvan sigortası markası ManyPets, bilimsel verileri birbirinden sevimli kedi & köpeklerin yakın plan fotoğraflarıyla bir araya getiriyor.

“Mutluluğunu Sigortala” adlı açıkhava kampanyasında sevimli dostlar kişisel antrenör, stres topu, endorfin, mutluluk kaynağı tanımlamalarıyla boy gösteriyor. İlanların alt kısımlarında ise evcil hayvanların mental sağlık üzerindeki pozitif etkilerini ortaya koyan bilimsel veriler yer alıyor.

Uncommon Kurucu Ortağı Lucy Jameson, “Evcil hayvanlar her şeyi güzelleştiriyor. Yalnızca neşe katmıyorlar, kanıtlandığı üzere hem mental hem fiziksel sağlığımız üzerinde pozitif etkiye sahipler. Kaos ve stresle dolu dünyada evcil hayvanlar hiç olmadığı kadar önemli. Bu noktada ManyPets’in çok önemli bir rol oynadığını gördük. İnsanlara evcil hayvanlarını sigortalamanın kendi mutluluklarını sigortalamak anlamına geldiğini hatırlatmak istedik. Ayrıca eşimi köpek sahiplenmeye ikna etme mücadeleme bir koz daha eklenmiş oldu” açıklamasında bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.