Multinet’ten yeni bir ürün: Okulnet

Multinet en son ürünü Okulnet ile, eğitim kurumlarına; kurum, personel ve öğrenci ihtiyaçlarının tamamını...

09.03.2009 - 11:59 | MediaCat

Multinet en son ürünü Okulnet ile, eğitim kurumlarına; kurum, personel ve öğrenci ihtiyaçlarının tamamını yönetebilecekleri bir akıllı kart sistemine ücretsiz sahip olma fırsatı sunuyor. Eğitim kurumu içerisindeki geçiş-kontrol, ödeme ve üyelik işlemlerini tek bir akıllı kart içinde toplayan bu sistem, eğitim kurumu dahilinde yüksek güvenlik, kontrol ve kolaylık sağlıyor.

Multinet, Okulnet kartlarını kuruma ve öğrenci ya da personele özel olarak tasarlıyor; kartlarda öğrenci numarası, bölüm, personel ünvanı gibi gerekli bilgiler bulunuyor. Bu kartlar; kurum ana girişlerinde, içerideki tüm geçiş noktalarında ve otoparklarda bulunan okuma ünitelerinden ya da turnikelerden kontrollü geçiş yapılmasına; bu sayede kurum içinde tam güvenlik sağlanmasına imkan veriyor.

Multinet Okulnet kartları, aynı zamanda kurum içerisindeki yemekhane, kantin, fotokopi merkezi, vending makineleri, kütüphane ve sosyal tesis gibi bölümlerdeki tüm harcamalar ve üyelik işlemleri için kullanılıyor. Kart kullanıcısı, tüm Türkiye’de 20.000’den fazla Multinet üye iş yerinde Multinet’in sağladığı avantajlarla alışveriş yapabilme imkanına da kavuşuyor.

Eğitim kurumları, personel ya da öğrenci devamlılığını ve kart hareketlerini Multinet web sitesi üzerinden takip edebiliyor. Veliler ise, bu kart sayesinde çocuklarına verecekleri harçlık miktarını belirleyebilme, harcama noktalarını izleyebilme ve harcama alanlarını kısıtlayabilme imkanı buluyor.

Okulnet; kartların temin edilmesini, yükleme yapılmasını, kontrol edilmesini ve raporlanması sağlayan bir sisteme sahip. Multinet Akıllı Kart Sistemi, kurumun talebine göre okul içindeki tüm birimlere ve sistemlere entegre ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.