Turkcell iş ortaklarıyla buluştu

Turkcell, 202 iş ortağını bir araya getirdiği "İş Ortakları Günü"nde, 9 ayrı kategorideki 86 başvurudan en iyileri seçti...

09.03.2009 - 11:49 | MediaCat

Turkcell, 202 iş ortağını bir araya getirdiği “İş Ortakları Günü”nde, 9 ayrı kategorideki 86 başvurudan en iyileri seçti ve 9 iş ortağını ödüllendirdi.

Turkcell’in, İş Geliştirme ekosisteminin en önemli oyuncuları olan iş ortakları için düzenlediği “İş Ortakları Günü”, 6 Mart Cuma günü Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleştirildi. Turkcell’in 200’ün üzerindeki iş ortağını bir araya getirdiği toplantıda, yılın en başarılı uygulamalarına 9 farklı kategoride ödül verildi.

Gecede bir konuşma yapan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, dünyadaki ekonomik krize rağmen halen yatırım yapabilen ve ekosistemiyle büyüyen nadir sektörlerden birinde yer almalarının krizi aşmalarına yardımcı olacağını belirterek şöyle konuştu: “15’nci yılımızı kutladığımız bu dönemde Turkcell, Türkiye’nin en değerli şirketi dünya markası olarak yoluna devam ediyor. Bu başarıda siz iş ortaklarımızın büyük payı var. Sizin bu yeni fikirleriniz geçtiğimiz yıldan bu yana artık yurtdışı iştiraklerde de büyük değer yaratıyor. Birlikte yarattığımız projeler dünya çapında ödüller kazanıyor. Turkcell olarak hedefimiz, tüm bu başarıların da etkisiyle yakın gelecekte dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında başlarda yer almak. Bu hedefe yine siz değerli iş ortaklarımızla birlikte yürüdüğümüze inanıyorum. Turkcell ve grup şirketlerinin yetkinlikleriyle ekosistemimizin yeteneklerini, farklılaşan ürünleri geliştirebilmeniz için iş ortaklarımızla buluşturacağız. Her sene başarılı projelerinizi ödüllendiriyoruz. Bu sene kazanan iş ortaklarımızı tebrik ederim. ”

Toplantı sonunda, 86 başvurudan, mobil servis, kampanya ve teknolojiler alanındaki 9 kategoride seçilen başarılı iş ortaklarına ödülleri verildi: “En İyi İçerik Sağlayıcı” kategorisinde Kokteyl, “En Başarılı Altyapı Sağlayıcı” kategorisinde Tikle, “En Başarılı Mobil Eğlence Servisi” kategorisinde GDY Piksel, “En Başarılı Pazarlama Kampanyası” kategorisinde Azenet, “En Başarılı Mobil Reklam Uygulaması” kategorisinde Electric Agency, “En Başarılı Mobil Pazarlama Kampanyası” kategorisinde Rabarba, “En Başarılı Müşteri İlişkileri Yönetimi” kategorisinde Done ve “En Başarılı Kurumsal Uygulama” kategorisinde ise Arvento, “En Fazla Verimlilik Sağlayan Kurumsal Çözüm” kategorisinde Turatel ödül aldı.

Turkcell’in iş ortaklarıyla geliştirdiği ürün ve servisler dünyada da başarı kazanıyor…

Turkcell’in iş ortaklarıyla geliştirdiği TonlaKazan ve Turkcell Mobil İmza bu sene dünyanın takdirini topladı. “TonlaKazan” GSM dünyasının Oscar’ı olarak kabul edilen ödül organizasyonunda birçok uluslar arası rakibini geride bırakarak “En İyi Mobil Reklam Servisi” dalında dünya birincisi oldu.
Bunun yanı sıra Mobil İmza’yı bu senenin “girişimi” olarak belirleyen Dünya GSM Birliği Turkcell’i bu alanda tüm dünya operatörlerine örnek gösterdi. Böylece, Turkcell, aralarında Avrupa, Çin ve Orta Doğulu mobil operatörlerin de yer aldığı 10 operatörden oluşan bir grupla birlikte Mobil İmza’nın küresel ölçekte yayılmasına öncülük etmeye başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.