MediaCat

MullenLowe kurumsal kimliğini yeniledi

Yeni logosunun hareket edebilmesi ve şekil değiştirebilmesinin yanı sıra MullenLowe binlerce çalışanını kendi ahtapotlarını tasarlamaya davet ediyor.

MullenLowe Group, 57 ülkedeki tüm ajanslarında yeni kurumsal kimliğini ve konumlandırmasını hayata geçirdi.

MullenLowe Global CEO’su Kristen Cavallo’ya göre, network’ün simgesi ahtapotun kendi DNA’larını kopyalayarak yeniden inşa edebilme özellikleri ve zekâları, markaların hayatlarına nasıl devam etmeleri gerektiğine dair örnek bir model oluşturuyor ve MullenLowe Group’a da ilham vermeye devam ediyor.

MullenLowe Group’un yeni marka kimliğinin baş tasarımcısı João Paz’a göre, yeni ahtapot adeta bir canlı gibi hareket etmek istiyor, kıvrımlarıysa kendini sonsuza kadar yenileyecek bir akıcılığa sahip.

Köşeleri ya da bitiş noktaları olmayan yeni logo hareket edebiliyor, farklı şekillere girebiliyor. Akışkan ve sabit olmayan yeni logo, serif yazı karakteriyle uyum sağlıyor. Bu sayede, formdan forma girebilen yeni logo sade, güvenilir ve sağlam bir temel oluşturuyor. Yeni logonun dokunaçları A’dan Z’ye ve 0’dan 9’a olmak üzere harf ve rakamlara da dönüşebiliyor.

MullenLowe’un yeni uygulaması dünya genelindeki 4 binden fazla çalışanını kendi ahtapotlarını tasarlamaya davet ediyor. Yeni uygulama sayesinde kullanıcılar mail imzalarında, duvar kâğıtlarında, kartvizitlerinde hatta iWatch’larında kullanmak üzere kendi eşsiz ahtapot formlarını oluşturabiliyor. Böylece herkesin yeni kurumsal kimliğe bir katkı, bir iz bırakması ve değişimin parçası olması sağlanıyor.

MullenLowe’un yeni logosu ve kurumsal kimliği tüm kanallarda kullanılmaya başlandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.