Muharrem Ayın’dan veda mektubu

Ayın, mektubunda 'şimdilik' hoşçakalın dediğini belirtti.

11.10.2013 - 19:13 | MediaCat

Geçtiğimiz günlerde Publicis Groupe’tan istifa ettiğini açıklayan VivaKi Türkiye CEO’su Muharrem Ayın bugün bir mektupla çalışma arkadaşları, yöneticileri, müşterileri ve sektörle vedalaştı.

Sözlerini “Yeni ve kisisel bir hikaye yazmak için; yeni ve umutlarla dolu bir başlangıç yapmak üzere -şimdilik- hoşçakalın diyorum.” şeklinde tamamlayan Ayın’ın veda mektubunu aynen yayınlıyoruz.

Çok değerli dostlarım,

2002’de Akaretler’ deki küçük yerimizde çekirdek bir kadroyla yola çıktığımızda ‘iyi ve nitelikli insanların iyi kurumlar için iyi şeyler yapacağı’ bir yer hayal etmiştik.

2002’den 2013’e, 11 senede yerel bir medya ajansı olan allmedia’dan,  içinde 3 medya ajansı ve 4 uzmanlık birimi olan dev bir yapıya, VivaKi’ ye ulaştık. Baslangıçtaki sadece ve sadece 8 değerli yetenekten bugün 140’ dan fazla  yeteneğin tüm gücü ve bilgisi/deneyimiyle yarattığı bir değerler toplamına geldiysek, bunda en büyük birlikte  çalıştığımız arkadaşlarındır.

Bu başarının kalıcı olmasındaki en önemli  etken de değerli müşterilerimizin ve iş paydaşlarımızın bizlere olan güvenidir.

11 yılda gelirini 100 kattan fazla  artıran ama başarısını finansal sonuçların yanısıra aldığı ödüller, kazandığı müşteriler,  yetiştirdiği yetenekler ve sektöre öncülük eden yeniliklerle taçlandıran bu ekibin yazdığı bu gurur verici hikayenin benim için sonuna geldik.

Geride gurur duyulacak işler yapmanın verdiği bir rahatlıkla VivaKi Türkiye’ deki  görevimden ayrılıyorum. Yeni ve kisisel bir hikaye yazmak için; yeni ve umutlarla dolu bir başlangıç yapmak üzere -şimdilik- hoşçakalın diyorum.

Bu muhtesem yolculukta bana eslik eden, ortak başarımız için özveriyle çalışan, gerektiğinde ailesinden sevdiklerinden çaldığı zamanı fedakarca işe harcayan takım arkadaşlarımı huzurlarınızda ayrı ayrı kucaklıyor;  sevgiyle kalın diliyorum.

Bugüne kadar gösterdikleri destek için başta Osman Uslu olmak üzere tüm SMG, ZO, VivaKi  ve Publicis Groupé yöneticilerine teşekkür ediyorum.

Bana ve bize güvenen siz değerli müşterilerimize, sektör paydaşlarımıza da sonsuz teşekkürlerimi  ve saygılarımı sunuyor; sevgiyle kalın diliyorum.

Görüşmek üzere,

Muharrem AYIN

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.