MSN’den kadın portalı

MSN Türkiye tarafından yayına başlayan MSN Kadın, sağlıktan modaya güzellikten dekorasyona zengin içeriğiyle Türkiye'nin...

13.03.2009 - 17:15 | MediaCat

MSN Türkiye tarafından yayına başlayan MSN Kadın, sağlıktan modaya güzellikten dekorasyona zengin içeriğiyle Türkiye’nin en canlı ve eğlenceli kadın portalı olmaya aday. Dünya Kadınlar Günü’nde hizmete giren MSN Kadın, uzman editörler tarafından özel olarak üretilen içeriğiyle kadınların sanal buluşma mekanı olmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin bir numaralı eğlence ve haber portalı MSN, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yayınlamaya başladığı kanal ile kadınlara özel bir armağan sundu. Internet kullanıcılarının en yoğun kullandığı sitelerden biri olan MSN Türkiye portalında artık kadınlar için çok özel ve kapsamlı bir kanal yer alıyor.

Tekil ziyaretçi sayısı 19 milyonu aşan MSN portalında yer alan kanalı ziyaret eden kadınları, güzellik ve sağlık önerilerinden pratik ev ve mutfak bilgilerine kadar çok zengin bir içerik bekliyor. Uzman editörler tarafından sadece MSN için üretilen ve her gün yenilenen Kadın kanalında işlenen konular tematik olarak Aşk ve İlişkiler, Sağlıklı Yaşam ve Diyet: Yemek Tarifleri; Güzellik; Moda, Ev ve Dekorasyon bölümlerinde eğlenceli ve keyifli bir şekilde ele alınıyor. Artık hanımlar “Bugün ne pişirsem?” endişesini yaşamadan MSN Kadın’ın pratik ve hızlı yemek tarifleriyle zaman tasarrufu yapabilecekler.

MSN Kadın kanalı yazılı içerik dışında etkileşimli araçları ve paylaşım olanakları ile de kadınların gözdesi olmaya aday görünüyor. Kadınların ilgilendikleri alanlarda üretilmiş video görüntülerin yanı sıra eğlenceli MSN testleri ve görsellerin paylaşıldığı foto galerileri de MSN Kadın’ı önemli bir medya platformu haline getiriyor. Çalışan kadına olduğu kadar ev kadınlarına yönelik tavsiyeleriyle MSN Kadın, Türk kadınlarının vazgeçilmez portalı olacak.

410 milyon aylık görüntülenme sayısına ulaşan MSN portalında hizmete giren Kadın kanalının kısa sürede güçlü bir çekim merkezi olması beklenirken MSN yetkilileri önümüzdeki günlerde kadınlara yönelik yepyeni sürprizlere hazırlandıklarını bildiriyor.

MSN Kadın Portalına http://kadin.tr.msn.com/ adresinden ulaşabilirsiniz

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.