Şair reklamcılara çağrı

20 Ocak 2009'da hayata veda eden Movida Plus MAP Genel Müdürü, 'şair-reklamcı' Gürkal Aylan'ın son zamanlarında üzerinde çalıştığı ancak...

13.03.2009 - 15:38 | MediaCat

20 Ocak 2009’da hayata veda eden Movida Plus MAP Genel Müdürü, ‘şair-reklamcı’ Gürkal Aylan’ın son zamanlarında üzerinde çalıştığı ancak yayımlayamadığı kitabı, Oğuzhan Akay ve MediaCat’in ortak çalışmasıyla yayına hazırlanıyor.

Aylan, vefatından önce ‘şair reklamcılar’ temalı bu kitap için Bahadır Bayrıl, Ege Ernart, Ferit Edgü, Güven Turan, Ersin Salman, Metin Göz, Necmi Zeka, Seyhan Erözçelik, Süreyya Berfe gibi şair reklamcılardan çeşitli yazı ve şiirler almış ancak bunların yayınlanabilmesi için gerekli izin belgelerini toplamaya fırsat bulamamıştı.

Kitap, MediaCat tarafından Mayıs ayında yayımlanacak ve yayımlanması vesilesiyle Gürkal Aylan için Reklamcılar Derneği ile işbirliği içinde bir anma etkinliği düzenlenecek. Kitabın bir an önce yayımlanabilmesi için kitapta yazı ve şiirleri ile yer alan şair reklamcılara çağrıda bulunuyor ve onlardan söz konusu izin belgelerini MediaCat Kitapları Yayın Koordinatörü Tuba Yılmaz’a en kısa zamanda iletmelerini rica ediyoruz.

İletişim için

Tuba Yılmaz/MediaCat Kitap Yayın Koordinatörü

Adres

Kapital Medya

Akmerkez E Blok

Kat: 6 ETİLER/İSTANBUL

Telefon: 0212 282 26 40

Faks: 0212 282 26 32

Eposta: tubayilmaz@kapital.com.tr