MSLGROUP, Türkiye’ye merhaba dedi

Publicis Groupe çatısı altında faaliyet gösteren iletişim ajansının lansmanı üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti.

12.07.2018 - 14:59 | MediaCat

MSLGROUP, Türkiye'ye merhaba dedi

Global halkla ilişkiler ve entegre iletişim ajansı MSLGROUP’un Türkiye lansmanı yapıldı. Publicis Groupe bünyesinde yer alan ve 107 ülkede faaliyet gösteren MSL, Türkiye operasyonunun başında yer alacak Mehin Öner’in yanı sıra Publicis One Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Öğüt, Publicis One CEO’su İnanç Dedebaş ve MSL Orta ve Doğu Avrupa CEO’su Sebastian Hejnowski’nin katıldıkları organizasyonla faaliyetlerine resmen başlamış oldu.

İnanç Dedebaş’ın açılışını yaptığı gün, Mirgün Cabas’ın moderatörlüğünde, Publicis yetkililerine gazeteci Barış Soydan’ın eşlik ettiği oturumla devam etti. Türkiye’deki mevcut halkla ilişkiler atmosferine ve MSL’in bu tablo üzerinde yaratmayı hedeflediği değişikliklere dair fikirlerini paylaşan katılımcılar daha sonra konukların sorularını yanıtladı.

MSL Türkiye Ajans Lideri Mehin Öner, yaptığı açıklamada yeni organizasyonun hedefini kısaca şöyle özetledi: “MSL küresel ağının bir parçası olarak ve Publicis çatısı altında yer alan diğer ajanslarla birlikte çalışarak, müşterilerimizin en geniş iletişim ve iş ihtiyaçlarına yönelik farklı stratejik, veri odaklı ve bütünsel çözümler sunacağız.”

Öner’in yanı sıra İstanbul Genel Müdürü Özlem Öğüt ve MSL Orta ve Doğu Avrupa CEO’su Sebastian Hejnowski ile lansmanın ardından gerçekleştirdiğimiz söyleşinin detaylarını MediaCat’in Ağustos sayısında bulabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.