MP3 çalarlı buzdolabı Vestel Maestro’dan doğum günü sürprizi

Vestel, 'dost teknolojiler' kurgulu reklam filmlerine MP3 çalarlı tek buzdolabı Vestel Maestro ile devam ediyor...

17.06.2009 - 11:04 | MediaCat

Vestel, ‘dost teknolojiler’ kurgulu reklam filmlerine MP3 çalarlı tek buzdolabı Vestel Maestro ile devam ediyor. Vestel ürünlerinin dev robotlara dönüştüğü reklam filmlerinin üçüncüsünde, teknolojiyi kullanarak modern hayatın gerçeklerine akılcı çözümler üreten iki çocuğun hikayesi izleyicilerle buluşuyor.

Parlak LED ışıkları, geniş iç hacmi ve modern tasarımıyla dikkat çeken Vestel’in A+ enerji sınıfı yeni buzdolabı Maestro, babalarına doğum günü sürprizi yapmak isteyen iki çocuğa yardım ediyor. Çocukların kutlama mesajını kaydeden, hazırladıkları pastayı saklayan gizli kahraman Vestel Maestro, işten geç saatte yorgun dönen babaya hoş bir sürpriz yapıyor.

Vestel’in ileri teknoloji ile hayatı kolaylaştırma misyonunu destekleyen ve Vestel ürününün evin çocukları ile kurduğu duygusal temastan kesitler sunan yeni reklam filminde, Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi reklam ajansının yaratıcı ekibinin imzası bulunuyor.

Tasarım ve prodüksiyonda uluslararası ekip

Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi’nin yaratıcı ekibi tarafından hazırlanan senaryonun prodüksiyon aşamasında dünyaca tanınmış reklam prodüksiyon şirketlerinden Unexpected Productions ile Türkiye’den First Unit beraber çalıştı. Filmin çekimleri dünyada pek çok önemli işe imza atan Alexander Kiesl ve Steffen Hacker’ın yönetmenliğinde gerçekleştirildi. Filmlerin görüntü yönetmenliğini İngiliz Simon Coull üstlenirken prodüksiyon aşamasında İngiliz, Alman ve Türk’lerden oluşan 100’e yakın kişi görev aldı.

Vestel Maestro karakteri, 3 haftaya yayılan bir süreçte yüzlerce çizim alternatifi arasından seçildi. Robot’un tasarımı ve filmin compositing işlemleri Almanya’da dört haftalık sürede Unexpected ekibi tarafından gerçekleştirildi. Tüm bu çalışmaların sonunda sıcak olduğu kadar teknoloji hissini de geçiren başarılı bir reklam filmi ortaya çıktı.

Teknoloji ve sıcaklık mesajlarının birleştiği reklam filmlerinde, insanüstü teknolojiye sahip, ancak bir makineden beklenmeyecek insani özellikler gösteren ve Vestel ürünlerinden dönüşen kahraman robotların maceraları anlatılıyor. İlk ürün filminde, kusursuz görüntü kalitesi sunan Pixellence teknolojili Superslim LCD’nin, televizyonu yakından izleyen çocuğa yardımı, ikinci reklam filminde ise su israfına karşı duyarlı Ecowash bulaşık makinesinin evin küçük kızı için musluğu kapaması konu alınmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.