Mor ve ötesi, Nokia ile sahnede

Mor ve ötesi , 26 Mart’ta Ovi Müzik Series by Nokia ile sahne alıyor.

23.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Mor ve ötesi , 26 Mart’ta Ovi Müzik Series by Nokia ile sahne alıyor.

Nokia, 26 Mart Cumartesi akşamı saat 22.30’da Salon’da düzenlenecek Mor ve ötesi konserine sponsor oluyor. Nokia, üç talihli çifte grup üyeleriyle bir araya gelip sohbet etme imkanı da sunacak.

Ovi Müzik Series by Nokia konser serisi kapsamında düzenlenecek konser, geçmişten bugüne bir zaman tüneli yaratılacak iki ayrı bölümden oluşacak. Konserin ilk bölümünde grup, orijinal şarkı sıralamasıyla Masumiyetin Ziyan Olmaz albümünü, bu albümün şarkıları için özel tasarlanmış ve Mor ve ötesi konserlerinin alamet-i farikası olan canlı VJ görselleri eşliğinde çalacak. İkinci bölümde ise Mor ve ötesi, şimdiye kadar yayımladığı 5 stüdyo albümünün sevilen parçalarını kronolojik olarak çalacak.
 

www.facebook.com/NokiaTurkiye adresinde yayınlanacak soruya doğru yanıt verenler, Mor ve ötesi ile konser öncesinde sohbet edip ardından konseri izleme şansını yakalayabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.